FAQ

1. Co mogę zyskać zakładając profil w serwisie AllSporter?

Jeżeli poszukujesz trenera – w AllSporter stawiamy na profesjonalizm, więc masz pewność, że znajdziesz tu najlepszych trenerów, dodatkowo od razu widzisz, jakie dyscypliny możesz uprawiać w swojej najbliższej okolicy. Możesz także zarabiać na ekonomii współdzielenia wypożyczając sprzęt sportowy od członków naszej społeczności lub oferując wynajęcie swojego własnego. A jeśli jesteś trenerem – dodając ogłoszenie na naszej platformie masz pewność, że docierasz dokładnie do tych osób, których poszukujesz – zainteresowanych sportem i aktywnie poszukujących trenera.

2. Co zyskuję dodając swoje ogłoszenie o treningach w serwisie AllSporter?

Zyskujesz dostęp do tysięcy klientów, którzy właśnie Cię poszukują. AllSporter zajmuje się pozycjonowaniem Twojego ogłoszenia w wyszukiwarkach internetowych, a także kierowaniem na platformę osób, które chcą uprawiać sport i poszukują oferty różnych treningów. Nasz serwis i aplikacja są połączone z FB i mailem, dzięki temu także Ty możesz zapraszać uczestników lub udostępnić je na swoim profilu Facebook i z łatwością je promować. Dodatkowo system powiadomień i kalendarz ułatwią organizację całego wydarzenia oszczędzając Twój cenny czas.

3. Czy będąc użytkownikiem muszę zakładać osobne konto, aby dodawać oferty?

Nie. Na swoim profilu możesz rozszerzyć konto o nowe funkcjonalności, dzięki którym będziesz mógł dodawać treningi lub oferować do wynajęcia swój sprzęt.

4. Czy korzystanie z serwisu AllSporter jest płatne?

Nie. Zarówno posiadanie konta jak i dodawanie ogłoszeń są bezpłatne. Jedyny koszt jaki ponosisz to prowizja, którą pobieramy dopiero wtedy, gdy nowy klient zapisze się na Twój trening.

5. Jak są pozycjonowane ogłoszenia w serwisie?

Kolejność wyświetlania ogłoszeń jest zgodna z preferencjami osoby szukającej. Nasza wyszukiwarka wyświetla wyniki spełniające kryteria pytającego. W AllSporter użytkownicy po odbytym treningu mogą wystawiać recenzję. Ponieważ doceniamy profesjonalizm trenerów, w wynikach wyszukiwania wyżej znajdują się ogłoszenia trenerów z większą ilością ocen i opinii (rating).

6. Jak działają rezerwacje z potwierdzeniem automatycznym?

Wydarzenia z opcją potwierdzenia automatycznego nie wymagają już dodatkowego potwierdzenia przez osobę oferującą. W momencie zakończenia procesu rezerwacji, rezerwujący automatycznie otrzymuje informację, że został zapisany na dane wydarzenie.

7. Jak działają rezerwacje z potwierdzeniem manualnym?

Wydarzenia z potwierdzeniem manualnym to treningi lub oferty wynajmu sprzętu, które muszą zostać dodatkowo potwierdzone przez oferującego. Jeżeli oferujący nie potwierdzi rezerwacji, system ją anuluje, a rezerwujący nie poniesie żadnych kosztów związanych z tą rezerwacją.

8. Czy mogę anulować rezerwację?

Tak, zarówno użytkownik, jak i trener mogą odwołać rezerwację, zgodnie z ustalonymi w AllSporter zasadami anulowania rezerwacji.

9. Zasady anulowania rezerwacji.

Szanując czas wszystkich zainteresowanych stron - trenerów, osób świadczących usługę wynajmu oraz użytkowników, wprowadziliśmy następujące zasady anulowania rezerwacji:

a) użytkownik może anulować rezerwację bez żadnych kosztów przez pierwszą godzinę od momentu założenia rezerwacji w serwisie.
b) jeżeli rezerwacja zostanie anulowana do 24h przed rozpoczęciem treningu lub wynajęcia sprzętu – użytkownik ponosi koszty transakcyjne, a oferujący otrzymuje 2.5% ceny ustalonej w ofercie.
c) jeżeli użytkownik zrezygnuje później niż 24h przed wydarzeniem, oferujący otrzymuje rekompensatę w wysokości 80% ceny (pomniejszoną o koszty obsługi transakcji) za swój zarezerwowany czas, a 20% wraca do użytkownika. Trener również z różnych przyczyn może odwołać trening. W takim wypadku system wysyła automatycznie zwrot środków do osób zapisanych na dany trening. W przypadku częstych odwołań ze strony trenera, administrator serwisu skontaktuje się z trenerem i ustali dokładne przyczyny. Dbając o wiarygodność naszej społeczności administrator nie wyklucza blokowania

10. Jak mogę opłacić trening albo wynajęcie sprzętu?

Dzięki AllSporter już nie trzeba pamiętać o gotówce, żeby opłacić zajęcia lub sprzęt. Wszystkie transakcje pomiędzy użytkownikami rozliczane są online za pośrednictwem zaufanego operatora płatności internetowych – PayU, oferującego możliwość opłaty przelewem i kartą płatniczą.

11. Po jakim czasie otrzymam wynagrodzenie za przeprowadzony trening / wynajęty sprzęt?

Wynagrodzenia przekazujemy średnio w terminie 3-4 dni. Zgodnie z regulaminem najdłuższy czas realizacji przelewów wynosi 10 dni. W dużym stopniu proces ten uzależniony jest od instytucji finansowych.

12. Jak mogę skontaktować się z trenerem / użytkownikiem?

Wszyscy członkowie społeczności AllSporter mogą się ze sobą komunikować poprzez wewnętrzny komunikator, w którym mogą tworzyć listę swoich kontaktów. W serwisie można zatem przesyłać sobie bezpośrednio wiadomości oraz komunikować się na wallach wydarzeń.

13. Czy mogę zarezerwować trening dla osoby towarzyszącej?

Tak. Przy dokonywaniu rezerwacji możesz zająć więcej niż jedno miejsce. Ilość dostępnych miejsc na treningu określa osoba oferująca.